s čím vám dokážu poradit?

Pojištění

Podrobně Vám vysvětlím, jak fungují jednotlivá připojištění. Poradím s pojistkou na auto, pojištění nemovitosti i domácnosti. Díky zkušenostem s řešením pojistných událostí umím dobře nastavit i životní pojištění. Také se podíváme na pojištění odpovědnosti. Pro podnikatele umím zařídit i pojištění podnikatelských rizik nebo flotilu.

Finanční plánování

Dnešní doba je plná shonu a proto si málokdo udělá čas, aby si promyslel svůj finanční plán. Trávíme hodiny a hodiny v práci a vyměňujeme svůj čas za peníze. Každý přece máme nějaké své sny a přání. Možná na to někteří časem už zapomněli. Pojďme Vás nasměrovat přesně tam, kde chcete jednou být.   

Orientační kalkulačky

Investice

Daleko větší riziko než investovat, je nechat své peníze ztrácet svoji hodnotu. Investovat můžete do akcií, fondů, dluhopisů, ETF,  a různých investičních nástrojů. Dvě rady na úvod: 1. Nikdy nevsázejte na jednoho koně. Lepší je rozložit své peníze do několika míst. 2. Vždy se prosím jako první ptejte na vstupní poplatek! Často se setkávám s klienty, kteří naletěli a ani nevěděli, že tam nějaký poplatek je. 

Úvěry

Poradím s financováním bydlení pomocí hypotéky, refinancováním vašich spotřebitelských úvěrů, konsolidací a třeba i úvěrem ze stavebního spoření. Pohlídám fixaci vaší hypotéky a budeme společně zkracovat dobu splatnosti. Ideálně plán nastavíme tak, abyste splatili hypotéku a všechny dluhy co nejdříve.

Orientační kalkulačky

Řešení pojistných událostí

Se mnou na to nejste sami. Řeším s klienty i pojistné události. Vždy budete vědět co dělat v případě, že se Vám něco přihodí.

Potřebujete pomoct v některé oblasti?

Pojďme si domluvit nezávaznou schůzku. Ať už u Vás doma, u mě v kanceláři nebo někde na neutrální půdě. 

PS: Nemusíte se bát, tyto konzultace jsou zdarma 🙂